.

Doby, kdy bývalo téma sex tabu, jsou již naštěstí dávno pryč. Aspoň v našich zeměpisných šířkách. Možná to teď jde do druhého extrému, kdy ho je všude až moc a hlavně děti nejsou díky dostupnosti internetu nijak chráněny. Ale je to věc, která patří nebo by měla patřit k životu.

Chuť na sex je hodně individuální záležitost. Někdo jí má přes míru a někomu se zase nedostává. Ale naštěstí si může každý k sobě najít odpovídajícího partnera.
vášnivý tanec

Problém nastává, když si najdete partnera s jistým sexuálním apetitem, který vám vyhovuje a během Vašeho společného života se to změní. Sice se asi předpokládá, že s věkem apetitu ubývá, ale aspoň chuť na něžnosti by měla zůstávat. Nejen věk může hrát ovšem roli.

Co nám ubírá sexuální apetit

·         Práce

Hlavně u mužů to bývá častý problém, když jsou v práci od rána do večera a domů se vrací unavení a usínají na gauči u televize. Nemusí se jednat jen o povolání, ale i práci, která na nás čeká doma – stavba, rekonstrukce domu, bytu apod.

·         Těhotenství

Bývá problém pro oba partnery. Mužům se žena tolik nelíbí nebo se bojí, aby neublížili plodu. Žena zas může trpět nevolnostmi nebo být unavená.

·         Stres

Spojený s prací, ale i s různými událostmi v životě, jako je úmrtí v rodině, narození potomka, stěhování a jiné. Je to zabiják sexu.

·         Mateřství

To je velká změna v životě partnerů a zvláště ženy pak trochu opomínají své partnery a věnují se jen dítěti. Je třeba v tomto období na sexuální kontakt nezapomínat a najít si čas jeden na druhého.
nahá fotografka

·         Alkohol

Další zabiják sexu. V menší míře může napomoci k odstranění zábran, ale ve velké škodí. U mužů selhává erekce.

Vzrušit muže bývá obvykle menší problém, než vzrušit ženu. Muži vnímají hlavně vizuálně, stačí jim často pohled na nahé ženské tělo. U žen to bývá složitější. Tipy, jak na to, ať již v rámci páru nebo individuálně, najdete na https://wfor.cz/tipy-ryze-pro-damy-aneb-jak-se-vzrusit-v-co-nejkratsim-case.

.


Chuť na sex
3.8 (75%)4
.