Kdo by to byl řekl, že i ženy mohou být na sexu doslova závislí. Právě tato závislost přináší opravdové, nefalšované štěstí. Krásně se to poslouchá, ale co když chybí energie na vymýšlení intimních příležitostí, nebo snad dokonce i sexuální touha? I to se dá (a prý celkem hravě) zvládnout! A první krok? Vypněte žrouta času!
pózující nahá žena
Nejdůležitější úkol? Konec lenošení!
Aspoň týden se nedívejte na televizi. Budete překvapeni, jak brzy se vám bude chtít jít do postele. Evidentně i taková malá „hloupost“ zabírá, ovšem je mnoho dalších a velmi jednoduchých způsobů, jak si přivodit touhu po milování de facto okamžitě.
vášnivá žena
Návod pro ženy
·         Sedněte si nahá na měkké prostěradlo nebo deku. Vnímejte teplo a příjemné dotyky látky. Přiložte si saténový polštářek na prsa a vnímejte jeho chladivý povrch.
·          Oblečete si kožich – naruby, tedy tak, aby chlupy objímaly celé vaše tělo. Užívejte si kožešinu na nahém těle.
·         Hedvábným šátkem si přejíždějte po stehnech, nohách a pod koleny.
·         Relaxujte ve vaně plné bublinek.
dvojice v obětí
Návod pro dvojice
Pokud upřednostňujete přípravu na milování v páru, kápněte do vany esenciální olej a nechte si ho trochu stranou. Bude se hodit i pro natírání pokožky.
Po koupeli se vzájemně utírejte měkkými ručníky, a tak stimulujte partnerovi pokožku, a on zase vám, dokud nezačnete pociťovat všechna nervová zakončení.

Povzbuzující tip
Speciální gely a krémy lépe prokrvují vagínu, stimulují klitoris a v neposlední řadě i poskytují intenzivnější vnímání penisu. (Za 30 mililitrů přípravku v závislosti na výrobci zaplatíte asi 400 korun.)
A pozor, pokud láskyplné doteky přijímáte, je lepší mít oči zavřené. Tak se plně soustředíte na to, co pociťujete! Výjimku tvoří pouze jedna jediná situace…

Tipy ryze pro dámy aneb jak se vzrušit v co nejkratším čase?
Ohodnoťte příspěvek
Share