Jít na firemní večírek není vždy pro všechny zaměstnance příliš lákavé. Nicméně je potřeba dodat, že se jedná o jistou společenskou povinnost, a ten, kdo se nechce své firmě anebo šéfovi zprotivit, by ji měl rozhodně absolvovat, byť tak třeba učiní se zaťatými zuby a na místo dorazí v poněkud pochmurné náladě. Nicméně přítomnost každého zaměstnance se počítá.
kouzelnické pomůcky.jpg

O to těžší úkol je organizace firemního večírku pro zaměstnance, který ho dostane za úkol. Problém je totiž v tom, že se nikdy nezavděčíte všem, a to i v případě, že byste se postavili na hlavu. Nejenže je potřeba počítat s tím, že už tak na místo dorazí několik zaměstnanců ve špatné náladě, zkrátka proto, že by tou dobou chtěli být někde úplně jinde, ale je potřeba vzít v potaz i to, že mnoho lidí bude mít o takovém večírku naprosto rozdílné představy. Takže úkol je vlastně jasný – zorganizovat večírek tak, aby se pokud možno líbil co největšímu počtu lidí, a také vedení firmy.
karty a piano.jpg

Jak to ovšem udělat tak, aby tento už tak nešťastný organizační úkol neměl zároveň i nešťastný konec? Ideální je, vsadit na obecně oblíbenou zábavu. Musíte zkrátka zvolit takový typ zábavy, kterým oslovíte pokud možno co nejširší počet zúčastněných lidí, a kterou zároveň nikoho z přítomných neurazíte.
iluzionista s asistentkou.jpg

Dobrou volbou v tomto případě může být třeba zařazení kouzelnické show. Kouzelníky totiž všichni již od útlého věku milují a jedná se o zábavu, která jednoznačně nikomu nebude vadit. Tím spíše, pokud si vyberete takového kouzelníka, který umí s lidmi pracovat. Na to si dejte dobrý pozor. Je nutné, aby uměl lidi zaujmout, aby strhnul jejich pozornost a dobře se u jeho vystoupení bavili. Musí být tedy přirozeně dobrým řečníkem, musí být empatický a také dostatečně flexibilní na to, aby svůj program pružně přizpůsobil aktuálnímu vývoji situace. Takže pokud najdete zručného kouzelníka, který umí zároveň dobře pracovat s lidmi, tak máte vyhráno.


</div>

<p><!--[if gte mso 9]><xml>
 <o:OfficeDocumentSettings>
 <o:RelyOnVML/>
 <o:AllowPNG/>
 </o:OfficeDocumentSettings>
</xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml>
 <w:WordDocument>
 <w:View>Normal</w:View>
 <w:Zoom>0</w:Zoom>
 <w:TrackMoves/>
 <w:TrackFormatting/>
 <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone>
 <w:PunctuationKerning/>
 <w:ValidateAgainstSchemas/>
 <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid>
 <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent>
 <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText>
 <w:DoNotPromoteQF/>
 <w:LidThemeOther>CS</w:LidThemeOther>
 <w:LidThemeAsian>X-NONE</w:LidThemeAsian>
 <w:LidThemeComplexScript>X-NONE</w:LidThemeComplexScript>
 <w:Compatibility>
  <w:BreakWrappedTables/>
  <w:SnapToGridInCell/>
  <w:WrapTextWithPunct/>
  <w:UseAsianBreakRules/>
  <w:DontGrowAutofit/>
  <w:SplitPgBreakAndParaMark/>
  <w:EnableOpenTypeKerning/>
  <w:DontFlipMirrorIndents/>
  <w:OverrideTableStyleHps/>
 </w:Compatibility>
 <m:mathPr>
  <m:mathFont m:val=

Uspořádat firemní večírek není snadný úkol
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.